0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

استفاده از فروشگاه اینترنتی دیانت حساب پاسارگاد به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد :

 1-خرید فایل یا برنامه از فروشگاه اینترنتی دیانت حساب پاسارگاد بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد .

2-کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند ، بدیهیست کاستی یا نادرستی اطلاعات ، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد .

3-فروشگاه دیانت حساب پاسارگاد هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که میتواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت،مسائل مخابراتی،تجهیزات سخت افزاری و غیره ) نمی پذیرد .

4-سایر سایتها ولینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر وکاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده ، مستقل بوده و فروشگاه دیانت حساب پاسارگاد مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد .

5- ارتباط فروشگاه اینترنتی دیانت حساب پاسارگاد با کاربران از طریق آدرس dianathesab.com برقرار میگردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی ، تلفن و...)صورت می پذیرد .

6-فروشگاه اینترنتی دیانت حساب پاسارگاد به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص وطرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند .

7-تمام ابزاری که در سایت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود ، فقط برای همین منظور طراحی شده وکاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش برنامه یا فایل باشد.