0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

نیازمند تعدادی حسابدار در مشهد( مربوط به آگهی در روزنامه خراسان)

 

شرکت دیانت حساب پاسارگاد جهت تکمیل کادر اداری خود به تعدادی افراد توانمند(با هر مدرک تحصیلی) جهت انجام کار حسابداری نیازمند است ، لطفا" پرسشنامه استخدام را از اینجا دانلود نمائید وپس از تکمیل به آدرس  info@dianathesab.com  ایمیل نمائید . (مهم : کلیه آیتم های پرسشنامه تکمیل گردد و پرسشنامه در قالب دوفایل word و pdf می باشد که هرکدام تکمیل گردد قابل قبول می باشد)

 

دعوت به همکاری از دانشجویان حسابداری در مشهد

از دانشجویان محترم حسابداری که تمایل به همکاری با شرکت دیانت حساب پاسارگاد دارند تقاضا می شود فرم ذیل را تکمیل نموده و به آدرس ایمیل info@dianathesab.com   ارسال نمایند .

پیش شرط های لازم :

1- داشتن لب تاب یا کامپیوتر در منزل

2-آشنایی با وورد (word)               

                            دانلود فرم   

دعوت به همکاری 2

شرکت دیانت حساب پاسارگاد جهت تکمیل فروشگاه اینترنتی خود، از کلیه دانشجویان و علاقمندان به رشته های  حسابداری ، حسابرسی و مدیریت کلیه شاخه ها، دعوت به همکاری می نماید .

در این طرح شما میتوانید از وقتهای آزاد خود استفاده و درآمد نیز کسب نمائید.

روشهای همکاری

ارسال ، پاسخ به سوالات و حل تمرین ها در انتهای هر فصل کتابهای دانشگاهی در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های حسابداری ، مدیریت و حسابرسی وکلیه رشته های مرتبط با حسابداری .

نحوه همکاری

شما می توانید کتابی را که قصد ارائه دارید معرفی نمائید ، پس از بررسی و تائید و اعلام قیمت از طرف شرکت دیانت حساب پاسارگاد ، در مدت مشخص شده  نسبت به ارائه آن اقدام و حق الزحمه خود را دریافت  نمائید .

ضمناً کلیه پاسخ ها باید در قالب فایل word   ارایه گردد.

در صورت تمایل به همکاری فرم ذیل را تکمیل و به ایمیل info@dianathesab.com    ارسال نمائید .

فرم درخواست همکاری    دانلود